MONTAŻ GRATIS PANELI PODŁOGOWYCH!!!

Warunki promocji: 
zakup w naszym salonie paneli podłogowych wraz ze wszystkimi niezbędnymi do montażu akcesoriami; przygotowanie przez klienta pomieszczeń do montażu, tj. wyrównanie i wyczyszczenie podłoża, opróżnienie z mebli i innych sprzętów. W przypadku ogrzewania podłogowego przeprowadzenie wygrzania posadzki. Na wykonaną usługę wystawiamy fakturę Vat ze stawką  8%.  Dojazd wraz z towarem na miejsce montażu to 0,80 zł/km liczony w dwie strony od naszego salonu w Sosnowcu przy ul. Długosza  1.  Zapewniamy bezpłatne wniesienie zakupionego materiału.

Bezpłatna wycena na podstawie informacji przekazanych przez klienta za pomocą poczty elektronicznej. Wymagane informacje: wymiary oraz ilość pomieszczeń, rodzaj podłoża, ilość otworów drzwiowych i balkonowych, połączenia z innymi wykładzinami. Informacja o występowaniu ogrzewania podłogowego, adres miejsca montażu. Na życzenie klienta wykonujemy pomiary oraz oględziny podłoża. Doradzamy w wyborze rozwiązań dot. listew i wykończenia podłogi oraz doboru odpowiedniego podkładu. W tym przypadku pobierana jest opłata za dojazd w zależności od odległości – do ustalenia indywidualnie. Opłata jest zwracana w momencie podpisania zlecenia na montaż!!!

 

 

DAMAR - zmieniamy oblicze Twojego wnętrza!

AUTORYZOWANY PUNKT SPRZEDAŻYDAMAR 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Polityka cookies Projekt & Wykonanie www.futureindesign.com