O FIRMIE

DAMAR to firma handlowo-usługowa działająca w branży artykułów wykończenia wnętrz. Specjalizujemy się w sprzedaży
i montażu podłóg (panele podłogowe, podłogi warstwowe, modułowe panele winylowe) oraz drzwi wewnętrznych
i zewnętrznych.

Nasza oferta to nie tylko produkty renomowanych producentów, ale przede wszystkim kompleksowa obsługa klienta. DAMAR zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu i montażu podłóg i drzwi. Począwszy od dokonania pomiarów, sprawdzenia podłoża pod względem możliwości ułożenia podłogi i skalkulowania kosztów poprzez transport, przygotowanie podłoża i profesjonalny montaż wybranej podłogi. Ponadto współpracujemy z wykwalifikowanymi ekipami monterskimi drzwi, które posiadają zaplecze techniczne pozwalające na profesjonalny montaż drzwi a także wykonanie drzwi na specjalne zamówienie.

Aby dokonać wyboru podłogi, DAMAR proponuje prezentację w domu klienta. Wystarczy skontaktować się
z nami i umówić na spotkanie, a przedstawiciel firmy przyjedzie do Państwa z wybranymi dekorami podłóg. Od 2014 roku jesteśmy AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ podłóg marki TARKETT i WENINGER.

W stałej sprzedaży posiadamy kilkaset wzorów podłóg takich producentów jak:

TARKETT, WENINGER, CLASSEN, KRONO ORIGINAL, KRONOPOL, EGGER, BARLINEK. Jednocześnie stale poszerzamy naszą ofertę o nowości w/w producentów oraz realizujemy zamówienia na podłogi producentów, których produktów nie posiadamy w ciągłej sprzedaży a są dostępne na rynku.

Bogaty katalog drzwi wewnętrznych przedstawia się następująco: DRE, POL-SKONE, PORTA, VASCO, VERTE, VOSTER, INVADO oraz stalowe drzwi wejściowe DELTA.

Swoją ofertę kierujemy do klientów z woj. Śląskiego i Małopolskiego, gdzie od prawie 10-ciu lat spełniamy marzenia o własnej, niepowtarzalnej i pięknej podłodze! Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klientów z całego kraju.

DAMAR - zmieniamy oblicze Twojego wnętrza!

AUTORYZOWANY PUNKT SPRZEDAŻYDAMAR 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Polityka cookies Projekt & Wykonanie www.futureindesign.com